Zatvori

Prodajna mjesta:

SCC - sprat -1
svaki dan od 10h - 22h
tel +387 33 943-150

BBI - sprat 0
od 09:00h - 17:00h
Subotom od 10h -14h
Nedjelja neradna
tel +387 33 951-559

Biss Tours i CityDeal vam nude najjeftiniju autobusku kartu za Beč!

Platite samo 87,50 KM povratnu autobusku kartu za Beč, uz obavezan polazak do 10.01.2018.

Napomene

Ponuda uključuje: 
  • Povratnu kartu na relaciji Sarajevo – Beč - Sarajevo
  • Vaučere nije potrebno ovjeravati
  • Jedna osoba može kupiti jedan vaučer i mora glasiti na ime putnika.
  • Ukoliko kupac kupuje kartu za drugu osobu, potrebno je koristiti opciju "Pokloni ponudu" i unijeti ime putnika kojemu se poklanja karta
  • Kupci su obavezni da u roku od 5 dana od dana kupovine preuzmu svoju kartu u agenciji Biss tours, ukoliko se karta ne preuzme u navedenom roku ista se smatra iskorištenom.
  • Polazak sa kupljenom kartom je obavezan do 10.01.2018. godine
  • Povratna karta važi 6 mjeseci.
  • Autobusna linija za Beč saobraća svaki dan, osim ponedjeljka. Povratak iz Beča je svaki dan, osim nedjelje u 20.00 sati, iz Graza u 22.15 a iz Maribora u 23.10. Autobus iz Beču polazi sa autobuske stanice:  EICHENSTRASE 1.
  • Nakon kupovine vaučera obavezna je rezervacija na broj telefona 032/245-451 ili 033/236-620
  • Karte se mogu preuzeti na adresi: Sarajevo, Morića Han, Sarači, br. 77, i Zenica, Školska broj 10
  • Putnici koji će preuzimati karte u Zenici, trebaju se javiti na e-mail: info@citydeal.ba sa imenom i prezimenom putnika
  • Vaučeri se ne mogu stornirati

Načini plaćanja

Dragi kupci, ponude možete kupiti MasterCard, Maestro i Visa karticom putem PikPay sigurnog plaćanja.

Sigurna online
autorizacija i plaćanje

Beč je jedna od najznačajnijih evropskih prijestolnica, u kojoj se dugo vremena krojila sudbina Evrope, zbog čega je grad od davnina postao mjesto na koje morate doći bar jednom u životu i diviti se njegovoj veličanstvenosti. 

Danas ovaj grad posećuju milioni turista, koji svoje vrijeme ovdje provode obilazeći brojne atrakcije grada, šoping centre, restorane, prirodne i zabavne parkove..
Osim što je grad vrhunske arhitekture, Beč je i grad uzvišene umjetnosti koja se razvijala na dvorovima, pa su danas zaštitni znak grada veliki kompozitori koji su živjeli i stvarali u Beču.

CityDeal Vam u saradnji sa agencijom Biss Tours nudi najjeftinije povratne autobuske karte. 

- Platite samo 87,50 KM povratnu autobusku kartu za Beč, uz obavezan polazak do 10.01.2018.

Opis ponude

Beč je grad koji morate vidjeti uz izvrsnu ponudu Biss-Tours agencije.

Polazak za Beč je svaki dan, osim ponedjeljka. Povratak iz Beča je svaki dan, osim nedjelje u 20:00 sati sa autobuske stanice EICHENSTRASE 1. Polazak iz Graza je u 22:15h, a iz Maribora u 23:10h.

Mjesto Polaska Povratak 
05:30 Istočno Sarajevo (BiH) 11:30 
05:40 Neđarići (BiH) 11:20 
05:45 Ilidža (BiH) 11:15 
06:10 Kiseljak (BiH) 10:50 
06:45 Kakanj (BiH) 10:15 
07:20 Zenica (BiH) 09:40 
08:05 Žepče (BiH) 08:55 
08:35 Maglaj (BiH) 08:25 
09:35 Doboj (BiH) 07:55 
09:50 Kotorsko (BiH) 07:40 
10:15 Derventa (BiH) 07:15 
10:45 Bosanski Brod (BiH) 06:45

marketing
Array
(
    [site_language] => en
)

-

Pregledajte i naše najpopularnije ponude...

Obavijesti

Želim da svaki dan u moj Inbox stigne,
samo za mene nova ponuda iz mog
grada.

Mi cijenimo povjerenje koje ste nam ukazali i imamo razumijevanje o osjetljivost ličnih podataka. Vašu e-mail adresu nećemo davati na uvid trećim licima.